Hakkımızda

Meslek Yaşantımızda 26 Yıl!Kalite Politikamız

✓ Ülke ekonomisine önemli katkıda bulunan, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sektörde belirli bir yeri olan kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamaktır.

✓ Varlığımızı sürdürebilmenin tek koşulu müşterilerimize yüksek teknolojiye sahip ürün ve hizmetleri sunarak, onların bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Tüm çalışanlarımız, aynı duygu ve düşünceyle birbirlerini birer müşteri olarak görerek sürekli gelişimi ve müşterilerimizin memnuniyetini esas almaktadır.

✓ Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetinin, çalışanlarımızın mutluluğundan geçtiğinin bilincide olarak, personelimizin gelişimini desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.

✓ Bize mal ve hizmet veren, aynı şekilde bizden mal ve hizmet alan şirketlerle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi arttırarak kapasite optimizasyonu ile üretmek ana ilkemizdir.

✓ Bu bağlamda bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere hazırlanan "Kalite Yönetim Sistemi"ni içeren tüm dökümanların firma içerisindeki görevli kişilerce uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlamayı taahhüt ederiz.

Misyonumuz

✓ En yüksek kalitede, modern sistemleri ve malzemeleri kullanarak HDPE ambalaj üretirken, bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.

Vizyonumuz

✓ HDPE ambalaj üretimi konusunda, içinde bulunduğumuz sektörün gelişiminde belirleyici, aktif rol oynayarak ülkemizde ve dünyada önde gelen kuruluşlarla yarışır şekilde her türlü gelişimine önderlik yaparız. Müşteri memnuniyetini aşarak çalışanların uyumu içinde nitelikli iş gücünü EskaPlast'da yaşatırız.

Değerlerimiz

» Dürüstlük
» Saygı
» Güven
» Sorumluluk
» İletişim
» Gelişim
» Kalite

Yeniköy Mah. Döşemealtı, Antalya- Döşemealtı - Antalya
0242 423 11 24

Eskaplast, tüm hakları saklıdır © 2018.    /    Tasarım Ajansweb